Jak wygląda wesele w moim wykonaniu? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.


To Wasz wielki i niepowtarzalny dzień. Jestem po to, aby sprawić abyście Wy i Wasi goście przeżyli go miło. Chce aby goście Wasze wesele wspominali jeszcze przez wiele lat, dlatego przy każdym naszym spotkaniu staram się Was poznać aby jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania.


Zapraszam do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania przez Pary Młode z którymi mam przyjemność współpracować.

Jakie style muzyczne prezentujesz?
Posiadam elastyczny repertuar muzyczny. Jestem zawsze przygotowany na to, aby urozmaicić set zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Zależy mi na tym, aby muzyka pobudzała również wspomnienia uczestników wydarzenia, które mam przyjemność poprowadzić. W swoich zasobach posiadam zarówno muzykę retro, dance, rock, disco a nawet house i hip hop oraz nowoczesne brzmienia.

Czy możemy wybrać muzykę na nasze wesele?
Bardzo chętnie poznam Wasze muzyczne gusta. Oczywiście dobór muzyki, a bardziej stylu, jest możliwy. Bardzo chętnie poznam również Wasze ulubione piosenki i wprowadzę je do swoich setów

Czy jesteś legalnym DJ-em? 
Jestem członkiem Stowarzyszenia DJ Promotion i stamtąd również kupuje muzykę z prawem do publicznego odtwarzania. Prowadzę działalność gospodarczą zarejestrowaną na terenie Polski. Umowa jest zawsze podpisywana z moją firmą. Wystawiam dokument sprzedaży jakim jest faktura lub paragon.

Czym jest ZAiKS i czy musimy go opłacić?
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS to organizacja, która chroni interesy twórcze. Pomimo tego, iż posiadam legalną muzykę z prawem do publicznego odtwarzania, organizator wydarzenia jest zobowiązany do opłacenia licencji adekwatnej do wydarzenia. Na życzenie klientów również załatwiam kwestie związane z licencjami i umowami z ZAiKS-em

Jak wygląda przebieg uroczystości weselnej? 
Scenariusz uroczystości ustalamy wspólnie, ofertę oraz ewentualne możliwości prezentuje podczas niezobowiązującego spotkania. Po podpisaniu umowy otrzymujecie dostęp do specjalnej ankiety on-line dzięki, której w wygodny sposób będziemy się komunikować i ustalimy jak ma wyglądać ten najważniejszy dzień w Waszym życiu.

Jak wyglądają oczepiny? 
Weselne oczepiny to element tradycji, zabawy wybieramy wspólnie. Przedstawiam Wam kilka propozycji nowoczesnych zabaw, które prowadzę z humorem. Nie preferuje zabaw, które urągają ludzkiej godności lub mogą doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji w których goście lub uczestnicy będą czuć się niekomfortowo lub zniszczą element ubioru lub fryzury.

Czy poza zabawami oczepinowymi robisz jakieś zabawy w trakcie przyjęcia? 
Nie jestem tylko DJ-em ale również wodzirejem i animatorem. Również wspólnie możemy wybrać różne zabawy integracyjne i taneczne. Są to zarówno zabawy przy stołach oraz te na parkiecie. Ich ilość i długość zależy od gości i czasu, który mamy. Mogą to być np. wspólne tańce lub konkursy. Wszystko jest okraszone zabawnym komentarzem i dużą dawką humoru.

Co jeśli ktoś nie chce brać udziału w zabawie? 
Nigdy nikogo nie zmuszam do udziału w zabawach, najważniejsze aby uczestnicy czuli się komfortowo. Uczestników zawsze wybieram wspólnie z parą młodą, odczytuje reakcję gości i odpowiednio reaguje.

Kiedy goście otrzymują gadżety, maski i przebrania?
Najczęściej podczas zabaw, ale robimy również wiele fajnych i zabawnych rzeczy na parkiecie, wtedy również wręczam gościom różne gadżety, stroje czy kapelusze. Wszystko jest powiązane z autorskim programem, który stworzyłem specjalnie na potrzeby wesel i podobnych uroczystości?

Czy spełniasz muzyczne życzenia gości? 
Jestem osobą kontaktową, bardzo chętnie rozmawiam z Waszymi gośćmi. Oczywiście jestem w stanie spełnić ich życzenie, o ile nie koliduje to z ustaleniami, które poczyniłem z Parą Młodą.

Jaka jest długość prezentowanych setów muzycznych i jak długie są przerwy? 
Długość trwania bloków muzycznych jest bardzo indywidualną sprawą. Dopasowuje je przede wszystkim do możliwości uczestników wydarzenia, godzin wydawania potraw oraz przebiegu różnych innych elementów (np. podziękowania dla rodziców, tort itp.) Reaguje na to co dzieje się na sali. Robię wszystko aby goście nie czuli znużenia, ale również wytrzymali jak najdłużej, najlepiej do końca wesela.

Jak wygląda koniec wesela? 
Mam nadzieję, że sami się o tym przekonacie ;-) Koniec wydarzenia określa umowa, jednak nie jest dla mnie problemem zagrania kilkuminutowego bisu.

Ile czasu potrzebujesz na montaż i demontaż sprzętu i scenografii? 
Na sali weselnej pojawiam się najczęściej 2 godziny przed rozpoczęciem uroczystości. Montaż wszystkich urządzeń zajmuje mi nieco ponad godzinę, tyle samo trwa demontaż sprzętu

Jak wygląda Twój ubiór podczas wesela? 
Jako profesjonalista cenię sobie elegancję. Najczęściej używam gustownych garniturów z nowoczesnej linii Pako Lorente, koszul, kamizelek i szelek. Mój wygląd jest częścią pracy, więc utrzymuje sportową i szczupłą sylwetkę oraz bardzo dużo się uśmiecham.

0 Komentarze