Mój sprzęt

Obsługą muzyczną wydarzeń zajmuje się od 2007 roku. Jako fachowiec cenię sobie możliwość pracy na profesjonalnych urządzeniach, dzięki czemu mogę Państwu zaoferować najwyższą jakość świadczonych usług.


Stanowisko DJ - HUMPTER® PRO60 EXPANSION PACK
HUMPTER® to producent najwyższej jakości stołów dj-skich. Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania sprawia, że stanowisko wygląda bardzo profesjonalnie.

Stanowisko DJ - HUMPTER® Move BL


HUMPTER® Move BL to mobilny stół DJ-ski cechujący się wysoką jakością wykonania i elegancją. Świetnie komponuje się w tło podczas wydarzenia. 

Nagłośnienie system Yamaha DXR 10 mk2 + DXS 12 mk2


Zestawy głośnikowe Yamaha DXR i DSX wyposażone są we wzmacniacze pracujące w klasie D o dużej mocy. Zestaw gwarantuje krystaliczną jakość dźwięku i nadaje się do szerokiej gamy zastosowań.

Nagłośnienie - RCF Evox 8

RCF to włoski producent, który systemy nagłośnieniowe produkuje od 1949 roku. System Evox J8 oferuje oszałamiającą jakość dźwięku z krystalicznie czystą reprodukcją głosu i muzyki. Łącznie dwa zestawy osiągają maksymalną moc 2800W. Kąt pokrycia wynosi 120°x30°

Monitor estradowy - Proel WD12AV2


Aktywny dwukierunkowy koncentryczny monitor sceniczny. Seria WEDGE PROEL wyznaczyła standardy dla niedrogich i odpornych na awarie monitorów scenicznych, które są w stanie zaoferować bardzo wartościowe rozwiązanie monitorujące, z doskonałą zrozumiałością dźwięku i wysokim SPL w obudowach niskoprofilowych i przenośnych.

Yamaha MG 16 XU Konsoleta mikserska renomowanej firmy Yamaha. Mikser gwarantuje niezawodność w każdych warunkach. Intuicyjna obsługa i świetne parametry to podstawowe zalety tego urządzenia. 

Konsoleta DJ - Pioneer XDJ-RX2


Pioneer® to producent wysokiej jakości sprzętu audio. XDJ-RX2 to dwukanałowy kontroler “All‑In‑One”.

Mikrofony - Shure SM58 oraz model 8900

Shure to producent wysokie jakości mikrofonów i słuchawek. Istnieje na rynku od 1929 roku. Mikrofony z serii SM58 posiadają funkcjonalną kardioidalną charakterystykę kierunkowości i zostały zaprojektowane w celu uzyskania ciepłego i czystego brzmienia wokalu

Mikrofon nagłowny Shure BLX14/MX55


To zestaw bezprzewodowy z mikrofonem nagłownym zapewniający nadzwyczajną klarowność mowy. To idealnym zestaw do prowadzenia prezentacji firmowych, konferencji A/V, a także użycia go w obiektach kultu religijnego oraz w systemach nagłośnieniowych live. Zestaw oferuje znakomitą klarowność brzmienia i jest wyjątkowo komfortowy dzięki konstrukcji nausznej. 

Słuchawki Technics RP-DJ1210 E-S


Technics to profesjonalne, zamknięte słuchawki, przeznaczone do DJ-ów służące do monitorowania. Solidne wykonanie podkreśla, że firma jest liderem na rynku tego typu urządzeń. 

Oświetlenie - głowice ruchome Light4me Venom 150


Venom Spot to wysokiej jakości głowa ruchoma o 10° kącie świecenia i dużej funkcjonalności. Urządzenie posiada możliwość zmiany kolorów oraz funkcję zmotoryzowanego focusa. Do dyspozycji mamy dwie tarcze gobo – rotacyjną i statyczną. Duża ilość funkcji sprawia, że ten spot jest uniwersalnym rozwiązaniem na eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe.

Flash Led Par 64 Slim 7x10 RGBW


Najnowsza seria produktów zaprojektowanych i wykonanych w Polsce to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Szereg nowoczesnych funkcji zastosowanych w reflektorach PAR z serii Flash Professional w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją, wyjątkowym designem oraz uniwersalnością zapewnia wygodę użytkowania oraz najwyższą jakość efektów świetlnych w niemal każdych

Involight Cobbar 415
Involight Cobbar 415 to belka LED 4x15 Watt z diodami RGB. Zapewnia jasność 450 lux i oferuje wyjątkowe jednorodne mieszanie kolorów. Urządzenie wykorzystywane jest najczęściej do dekoracji światłem.

Cameo Matrix COB Led Panel

Nowoczesny blinder wyposażony w 25 diod LED o mocy 3W każda. Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą sygnału DMX, poprzez sterowanie dźwiękiem. Ponadto możliwość sterowania pojedynczymi pikselami, instalacja nieograniczonej liczby paneli w płaszczyźnie poziomej oraz do 5 paneli w pionie.


Evolights DJ700 wytwornica mgły fazer


Evolights DJ 700 to wytwornica dymu/mgły typu fazer, która wykorzystuje płyn zwykły na bazie wody. Dzięki urządzeniu otrzymujemy delikatną mgłę wzmacniającą efekty świetlne. Dym jest bezwonny i zapewnia tylko efekt wizualny.

Evolights by DJ Power X1 - wytwornica ciężkiego dymu


EVOLIGHTS X1 to profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu na suchy lód wytwarzająca gęstą, białą, długo utrzymującą się przy podłodze mgłę. Umieszczono w niej kosz o pojemności, aż 8 kg co pozwala na 8 minut ciągłej pracy i pokrycie powierzchni do 250 m2.

Ekran LED 55 cali
Nowoczesny ekran LED o wielkości 55 cali jest umieszczony w przedniej części stanowiska. Istnieje również zamontowanie go na osobnym stojaku i montaż z tyłu stanowiska lub z boku. Na ekranie możemy wyświetlać filmy i zdjęcia w jakości Full HD i 4K.