DJ na Twoje wesele lub event!


Wesele to najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu. Moim zadaniem jest zadbać o to aby Wasze wesele było niezapomniane, pełne szalonych i zabawnych wspomnień, radości oraz uśmiechów. Dobry DJ nie tylko dba o muzykę. Współpracując z parami młodymi służę radą i wieloletnim doświadczeniem. 

Jak wyglądają wesela w moim wykonaniu? Postaram Wam to przybliżyć w kilku krokach....

Moje atuty

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie jako dj, prezenter i konferansjer. Dysponuje nowoczesnym stanowiskiem DJ-skim oraz profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym. Posiadam legalną muzykę z prawem do publicznego odtwarzania, prezentuje elastyczny styl muzyczny i autorski program zabaw z dużą dawką humoru i wysoką kulturą osobistą. Polecam zapoznanie się z opiniami klientów i uczestników wydarzeń, na których miałem okazję występować. Chcecie zobaczyć jak wyglądają wesela i inne eventy z moim udziałem? Masę filmów znajdziecie w internecie, sporo jest również na mojej stronie w zakładce VIDEO [kliknij].


Spotkajmy się... 

Uwielbiam spotkania bezpośrednie. Możemy się wtedy poznać, po pierwszym kontakcie już będziemy wiedzieć czy jest między nami "chemia" :) chętnie odpowiem na Wasze pytania, przedstawię ofertę, być może doradzę...

ale jeżeli nie macie czasu na spotkanie, możemy porozmawiać telefonicznie lub przez wideokonferencję korzystając z jednego z nowoczesnych komunikatorów takich jak messenger lub skype ;-)

Serdecznie zapraszam również do mojego biura, gdzie porozmawiamy w komfortowych warunkach przy przepysznej oryginalnej włoskiej kawie ;-) 


Jesteście zdecydowani?

Będziemy współpracować? Świetnie! Już nie mogę się doczekać terminu Waszego wesela. Pozostaje nam sformalizować nasze wstępne ustalenia, w tym celu podpisujemy umowę. Draft umowy możecie znaleźć tu [kliknij i zobacz jak wygląda umowa]
Scenariusz Waszej uroczystości

To jest Wasze wesele, a ja jestem od tego aby spełnić Wasze marzenia dotyczącego tego dnia. Wspólnie ustalamy scenariusz uroczystości. Służy do tego specjalna, interaktywna ankieta, którą musicie wypełnić maksymalnie 3 tygodnie przed Waszym weselem. Znajdziecie ją na stronie www.ankieta.pawelslawinski.pl
Dzięki ankiecie zaplanujemy wszystkie ważne punkty wesela (pierwszy taniec, wejście tortu, podziękowania dla rodziców itp.). Wybierzecie również zabawy oczepinowe oraz animacje.

Dzień Wesela

DJ odpowiada nie tylko za muzykę. Jestem również wodzirejem i konferansjerem, a czasami nawet stand up`erem. Muzyka jest dopasowana do gości lub do Waszych wytycznych. Wszelkie zabawy i animację są przeprowadzane w taki sposób aby nikt z gości nie poczuł się niekomfortowo. Zależy mi na tym aby uśmiechem i poczuciem humoru zarażać Waszych gości :) 

Ile trwa wesele? Jaką gram muzykę? Ile trwają przerwy? Czym jest ZAiKS i czy musicie go opłacić? Czy używam gadżetów i masek? Czy spełniam życzenia gości? Zapraszam do zapoznania się z swoistym weselnym FAQ czyli moimi odpowiedziami na najczęściej zadawane pytanie, które znajdziecie w artykule Jak wygląda wesele w moim wykonaniu? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.


Oferta obsługi uroczystości weselnej obejmuje: