Animacje

Świetna muzyka i obsługa prezenterska to jeden z wielu elementów na który składa się udany event. Podczas Twojego wydarzenia, wesela lub imprezy możemy przeprowadzić wiele ciekawych animacji, zabaw integracyjnych i tanecznych.

Zabawy przy stołach - przyśpiewki itp. 


Zaśpiewamy coś znanego? Będziemy intonować weselne przyśpiewki dla młodej pary? A może pożartujemy i zrobimy coś szalonego? Możliwości jest wiele!

Jenga


Jenga, czyli budowanie wieży. Zabawę można przeprowadzić na wiele sposobów, np. rywalizować będą dwie drużyny. Do koła zamocowane są sznurki, które trzymają uczestnicy zabawy, pod spodem koła znajduje się hak. Całość tworzy "dźwig". Zadaniem zespołu jest ułożenie wieży z drewnianych klocków. Liczy się tu zespołowa współpraca i dobra koordynacja ruchów.

Paczka


Burzymy stereotypy w zabawny sposób. Zanim paczka znajdzie swojego adresata, trafi do wielu rąk gości, między innymi do kobiety o pięknych oczach czy najpiękniejszej sukience... słuchajcie dokładnie instrukcji mówionej wierszem, będzie bardzo zabawnie... 

Pociąg


Pociąg albo wąż, to animacja dzięki której po chwili widzimy wszystkich gości wydarzenia na parkiecie. Pociąg jest elementem dłuższego programu na który składa się np. muzyczna podróż dookoła świata lub "rozgrzewka - trening". 

Podróż dookoła świata


To bardzo kolorowy element programu, podczas którego przy każdej piosence goście otrzymują kolorowe kapelusze, maski czy dmuchane gadżety. Zwiedzamy świat przy okazji poznając muzyczne hity z każdego zakątka... 

Tańce integracyjne


Cała sala będzie tańczyć razem z nami! Macarena? Y.M.C.A. a może Skibidibi? Powtarzajcie ruchy za swoim dj-em... a może podczas kolejnej zwrotki to Wy wymyślicie spontanicznie własną choreografię! 

Śmieszne stroje, maski i przebrania


Chcesz aby Twój event odwiedzili celebryci? To żaden problem! Zaśpiewają, zatańczą, zrobią sobie nawet wspólną fotkę! 

Kankan, Zorba


Poćwiczmy na parkiecie. Rozruszamy nóżki, sprawdzimy kto wytrzyma szybkie taneczne tempo. Z każdą sekundą będzie coraz szybciej... 

Rock`n`roll i fajerwerki!


Zrobimy pokaz jakiego jeszcze nie widział świat! Gitary, saksofon a nawet dmuchany mikrofon, do tego fajerwerki i ostra muza! Metallica? ACDC? A może coś innego...? Ty wybierasz!