RØDE NT1 - idealny mikrofon pojemnościowy do studiaAustralijskie firmy RØDE nie trzeba nikomu przedstawiać. Mikrofony tej marki mają swoje stałe miejsce nie tylko w profesjonalnych studiach nagraniowych. 

Jednym z popularniejszym mikrofonów jest model NT1-A. Niedawno na rynku pojawiła się zupełnie odświeżona wersja NT1, która mocno różni się od swojego poprzednika. To przede wszystkim mikrofon stworzony zupełnie od nowa. Jedyna podobną rzeczą jest siatkowa osłona. 


NT1 jest wyposażony w 1-calową membranę. Inżynierowie zastosowali wewnętrzny system zawieszenia przewrotnika, który minimalizuje wibracje na poziomie kapsuły. Wewnątrz znajdziemy układ elektroniczny o najniższym poziomie szumów. 

W komplecie znajdziemy zupełnie nowy typ uchwytu SMR, który posiada podwójny system zawieszenia. Dzięki temu doskonale redukuje wibracje. Jest również osłona przeciwpodmuchowa pop-filter, która wygląda zupełnie inaczej niż podobne osłony w konkurencyjnych produktach. . Nie jest to zwykła materiałowa siatka. Osłona jest solidna i łatwo ją zdemontować oraz umyć. 

RØDE NT1 to mikrofon, który przypadnie do gustu nie tylko muzykom ale również podcasterom i prezenterom.

0 Komentarze