Light4Me Venom Spot - test głowicy ruchomej LED 150W


Odpowiednio dobrane oświetlenie sprawi, że Twój event nabierze nowego znaczenia. Inteligentne oświetlenie sceniczne jest dziś używane nie tylko przez wielkie firmy zajmujące się techniką estradową, ale również mobilnych dj-ów. Tym razem pod ocenę poszły głowy ruchome Light 4 me Venom Spot. 


Głowy ruchome to jednej z najbardziej popularnych opraw oświetleniowych używanych na koncertach, imprezach czy w klubach. Te nowoczesne urządzenia są następcami tzw. skanerów. Profesjonalne urządzenia dają sporo możliwości ich zaprogramowania i zaprezentowania podczas wydarzenia. 

Od wielu lat podczas obsługi wydarzeń używam tzw. inteligentnego oświetlenia, które jest sterowane za pomocą komputera i specjalnego programu. Przygotowanie oświetlenia scenicznego jest dla mnie tak samo ważne jak stosowanie profesjonalnego nagłośnienia i samo prowadzenie wydarzenia.

W moim setupie obecnie znajdują się głowice Light4Me Venom Spot. Zdecydowałem się na nie z kilku powodów — mają bardzo dużo możliwości programowania efektów oraz świecą bardzo mocno, dzięki czemu oświetlenie jest widoczne nawet na bardzo jasnych salach. Statyczna i mocna wiązka daje możliwość popisu fotografom i kamerzystom, którzy wraz ze mną obsługują wydarzenie.

Co jeszcze mogę powiedzieć o głowach Venom Spot? Zapraszam do obejrzenia wideo-recenzji poniżej:

0 Komentarze