Mała zapowiedź zmian na nowy weselny sezon i nowości w oferciePomimo tego, że sezon weselny jest w pełni, już teraz wprowadzam i planuje zmiany w nowej ofercie. Będzie jeszcze bardziej nowocześnie i multimedialnie...

Mocno przebudowana zostanie scenografia. Na przełomie 2020 i 2021 roku przebudowane zostanie stanowisko, którego w dalszym ciągu głównym członem będzie stół renomowanej firmy Humpter. Stół zmieni jednak kolorystykę, która będzie połączeniem nowoczesnego stylu z elementami rustykalnymi.


Współpraca z liderem w produkcji stanowisk DJ-skich sprawiła, że do oferty wprowadzone zostanie również nowe stanowisko  w czarnej kolorystyce. Na nową scenografię będą składać się najlepsze na rynku statywy Gravity a głowice i oświetlenie będzie ustawione "z góry". 

W tym roku została wzmocniona moc oświetleniowa, która składa się z sześciu bardzo mocnych głowic. Dostępne są również dwa ekrany o wielkości 55 cali.

Planujecie występ gwiazdy podczas Waszego wesela lub imprez? Estradowy mikser Yamaha, mikrofony Shure i monitor sceniczny to nowe urządzenia, dzięki którym bez problemu zapewnię wszystko co niezbędne dla wokalisty lub zespołu. 

Jak co roku zmodyfikowane zostanie całe show. Nowo opracowane bloku muzyczne, remixy utworów oraz rozszerzony katalog zabaw i konkursów weselnych... 

Do zobaczenia na Waszych wydarzenia! 

Autorem zdjęć jest Grzegorz Skop, Greg Skop - Your Story

0 Komentarze