Dlaczego wygląd DJ-a jest ważny?


DJ, a raczej prezenter muzyczny, powinien być osobą wszechstronną, jeżeli zajmuje się obsługą muzyczną wesel i wydarzeń okolicznościowych. W jego gestii jest nie tylko zapewnienie gościom doskonałej muzyki, ale również świetnej zabawy. 

Wesele to elegancka uroczystość, którą najprawdopodobniej będziecie przeżywać raz w życiu. Tego wydarzenia nie da się powtórzyć. Ważne jest, aby swoim ubiorem od eleganckiego towarzystwa nie odbiegał Wasz DJ. 

Profesjonalni DJ-e przykładają dużą uwagę do swojego wyglądu, nie chodzi tylko o sylwetkę, włosy czy sposób mówienia, ale również o ubiór i styl. Jak wygląda to w moim przypadku wyjaśniam w moim vlogu poniżej.


Dobre ubranie to takie, które odpowiada na naszą potrzebę danego dnia. Odpowiednio dobrana garderoba może sprawić, że nasza samoocena zdecydowanie wzrośnie, poprawiając przy tym nastrój. Ubiór ma również wpływ na to, czy danego dnia odniesiemy więcej sukcesów i będziemy kroczyć z podniesioną głową w kierunku celu. W dobrze dobranej odzieży czujemy się dobrze i pewnie. 

Nasze ubranie ma wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Odpowiednie kolory, np. czerwony, sprawia, że ludzie odbierają nas jako osoby odważne i pewne siebie. Wiele osób zwraca również uwagę na buty, czy są schludne, eleganckie, pasują do pozostałej części garderoby i czy są... czyste. 

Dużo mówi nasza twarz i dłonie. Zadbane włosy, broda, paznokcie i ręce, którymi cały czas pracujemy, sprawią, że będziemy czuć się pewniej i lepiej. 

0 Komentarze