Kim jestem?

Nazywam się Paweł Sławiński, jestem przedsiębiorcą i trenerem personalnym a z wykształcenia psychologiem biznesu. Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym marketingiem, public relations, rozwojem osobistym i fitnessem. Swoją pierwszą działalność gospodarczą otworzyłem w 2010 roku w wieku 20 lat. Rok wcześniej uruchomiłem swój pierwszy projekt internetowy - lokalny serwis informacyjny, który regionalnie odniósł olbrzymi sukces.

Współpracuje w zakresie kreowania wizerunku, reklamy i public relations, głównie z małymi i średnimi firmami oraz osobami prywatnymi. Ukończyłem wiele kursów i szkoleń. Biorę również udział w sympozjach i spotkaniach, ciągle poszerzając swoją wiedzę. 

W 2018 roku ukończyłem studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie na kierunku Psychologia w Biznesie w specjalności Psychologia Mediacji i Negocjacji.


W styczniu 2019 roku ukończyłem szkolenie prowadzone przez Fit Academy uzyskując certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu Instruktor Siłowni i Trener Personalny.

W 2016 roku zostałem laureatem XXVI edycji konkursu "Dziennikarz Roku" organizowanego przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy RP. Otrzymałem Wyróżnienie w kategorii "Dziennikarz Roku 2016". Uroczysta gala była transmitowana na żywo za pośrednictwem Telewizji Polskiej. 

Od 2015 roku, po ukończeniu szkolenia strażaków i ratowników OSP jestem członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie.